*Prezentowane wizualizacje mogą
różnić się od finalnej realizacji.
menu

INWESTYCJA

Zielona Klecina to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana we Wrocławiu przy ul. Wałbrzyskiej 1-3.

Zielona Klecina to lekka, skandynawska w charakterze architektura, w której 5 kameralnych i niezależnych klatek schodowych umiejscowiono w minimalistycznej, eleganckiej bryle budynku. Architektom Zielonej Kleciny zależało na tym, aby wszystkie lokale, bez względu na metraż, były funkcjonalne i łatwe w aranżacji.

W sprzedaży dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe, wszystkie ustawne i zapewniające wygodę codziennego użytkowania. Duże przeszklenia okienne oraz szklane balustrady balkonów zapewniają nie tylko dobre doświetlenie przez cały dzień, ale także piękny widok na na wewnętrzny dziedziniec z zielenią parkową lub na sąsiednią, niską zabudowę. Do mieszkań na parterze przynależą własne ogródki, a w oknach, dla większego komfortu, zamontowano rolety.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddane zostaną wewnętrzny zielony dziedziniec, parking podziemny i naziemny, rowerownia, komórki lokatorskie oraz wygodne windy (także z parkingu podziemnego).

Od ulicy Wałbrzyskiej powstaną lokale usługowe i handlowe. Mieszkania na najwyższych kondygnacjach mogą zostać na życzenie doposażone o klimatyzację, na wszystkich zaś balkonach położona zostanie posadzka drewniana lub konglomerat.
Dla zapewnienia Państwa rodzinom bezpieczeństwa, ogrodzony teren Zielonej Kleciny będzie monitorowany oraz nadzorowany przez ochronę.